2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Wakacje w holu lędzińskiego ratusza

2009-10-16
W holu lędzińskiego ratusza można oglądać wystawę fotograficzną, na której można oglądać zdjęcia konkursu fotograficznego „Lędziny w obiektywie", którego organizatorem był Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach.

W kategorii szkół podstawowych zwyciężyło zdjęcie Jakuba Prusaka z Bielska Białej. Na II miejscu sklasyfikowano fotki Ryszarda Lipińskiego i Dawida Czypionki. Natromiast wśród gimnazjalistów I miejsce zajęła imielinianka Ewa Zientara, II miejsce Maria Urbańczyk z hołdunowskiej Dwójki, a na trzecim uplasowało się zdjęcie Anny Zbytniewskiej z Imielinia.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych sukces odniosła pasjonująca się fotografowaniem od lat lędzinianka Maria Mrowiec, a kolejne miejsca przyznano pracom dwóch imielinianek, Karoliny Janczyk i Eweliny Stanclik. Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy

Wystawę można oglądać do 19 października br.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij