2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

W mieście odbył się III Drużynowy Szachowy Puchar Szkół Średnich

2012-11-12

W Miejskim Ośrodku Kultury w Lędzinach 9 listopada odbył się III Drużynowy Szachowy Puchar Szkół Średnich. W rozgrywkach uczestniczyły cztery drużyny.

W wyniku meczów i rewanżów przyznano następujące miejsca: I miejsce LO w Bieruniu Starym (22,5 punktów) II miejsce PZS Lędziny (17 punktów), III miejsce PZS w Bieruniu Nowym (12.5 punktów), IV miejsce PZS II Lędziny (8 punktów). Organizatorem Turnieju jak w ubiegłym roku był: Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach reprezentowany przez instruktora Janusza Gondzika i Józefa Kaletę. Nagrody i puchary dla uczestników ufundował Zastępca Burmistrza miasta Lędziny Marek Bania oraz Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy sukcesów i jednocześnie dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w Turnieju.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij