2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

W lędzińskiej jedynce uruchomiono windę

2010-01-18

W środę 14.01.2010r. o godz. 1000 przy błysku fleszy i przecinanej wstędze otwarto ... windę. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście, przedstawiciele władz Miasta, dyrekcja, nauczyciele i uczniowie klas integracyjnych.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali Burmistrz Miasta Lędziny Wiesław Stambrowski, Przewodniczący Rady Miasta Piotr Gorzeń, Radny Miasta Emil Piątek oraz uczniowie.
Winda została zbudowana z myślą o dzieciach niepełnosprawnych ruchowo, dla których schody  stanowiły duże utrudnienie. Teraz bez przeszkód wszyscy uprawnieni do korzystania z windy mogą poruszać się po szkole.
Społeczność szkolna składa za nią gorące podziękowania. 

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij