• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Uwaga! - Inforamcja PGK Partner

2020-03-19

Szanowni Państwo!

 

Ze względu na wprowadzenie stanu epidemicznego informujemy, iż w okresie od 16.03.2020 r. do odwołania, Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach wstrzymuje odczyty wodomierzy, które dotychczas wykonywane były przez pracowników RPWiK, a następnie przekazywanymi do PGK „Partner” Sp. z o. o. w celu wystawienia faktury za odprowadzanie ścieków.

W związku z powyższym PGK „Partner” Sp. z o. o. nie będzie w stanie wystawić Państwu faktur za odprowadzanie ścieków. W celu uniknięcia kumulacji opłat w przyszłości, informujemy, iż istnieje możliwość podania odczytu wodomierza telefonicznie pod nr stacjonarnym 32/ 216-61-23 wew. 23 lub 25, telefonicznie i sms pod nr 725-204-455, bądź elektronicznie na adres efaktura@pgk-partner.pl lub biuro@pgk-partner.pl, podając w treści wiadomości nazwisko, stan wodomierza i adres posesji, której dotyczy odczyt.

 

 

Jednocześnie przypominamy, że większość spraw możecie Państwo załatwić kontaktując się z nami telefonicznie oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dane kontaktowe dostępne są na stroniewww.pgk-partner.pl. W siedzibie PGK „Partner” Sp. z o.o. w korytarzu przed drzwiami wejściowymi, dostępne są wszystkie formularze, które po wypełnieniu można zostawić w specjalnie do tego celu przeznaczonej skrzynce.

 

 

W celu usprawnienia komunikacji, zachęcamy Państwa do akceptacji przesyłania faktur w formie elektronicznej. Formularz do pobrania dostępny jest na stroniewww.pgk-partner.pl Wypełniony druk można odsełać do nas elektronicznie na adres biuro@pgk-partner.pl lub pozostawić w skrzynce pocztowej w siedzibie spółki.

 

 

Mając na uwadze troskę o bezpieczeństwo pracowników i naszych klientów oraz utrzymanie ciągłości strategicznych usług, jakimi są dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków przez przez P.G.K „Partner” Sp. z o.o. liczymy na Państwa zrozumienie.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov