2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Utrudnienia na drogach

2014-06-11

Trwają prace przy budowie lędzińskiej kanalizacji. Część robót została już zakończona, w części planowane jest zakończenie prac w najbliższym czasie.  Poniżej przedstawiamy  utrudnienia, na które natkniemy się w czerwcu.

  • 14 czerwca 2014r ul. Szenwalda zostanie wyłączona z ruchu w godzinach 7:00-18:00 w związku z odtwarzaniem nawierzchni jezdni.
  •  w czerwcu na ul. Zawiszy Czarnego prowadzone będą prace związane z  przygotowywaniem podbudowy  pod wykonywanie nawierzchni  asfaltowej.
  • w czerwcu na ul. Goławieckiej  prowadzone będą prace związane z przygotowywaniem podbudowy pod asfalt – możliwe czasowe objazdy przez ul. Folwarczną. 
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij