2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Usuwamy azbest - dotacje na realizację zadań związanych z usuwaniem azbestu w 2014r.

2014-01-22

Mieszkańcy Gminy Lędziny mogą uzyskać dofinansowanie na realizację przedsięwzięć polegających na usuwaniu odpadów powstałych przy likwidacji pokryć dachowych i elewacji zawierających azbest z powiatu bieruńsko-lędzińskiego.

Szczegółowe warunki udzielania dofinansowania zawarte są w uchwale nr IX/52/11 z dnia 22 czerwca 2011r. "Zasady, tryb udzielania oraz rozliczania dotacji celowej z budżetu powiatu bieruńsko - lędzińskiego na dofinansowanie kosztów inwestycji związanych z demontażem, usuwaniem i unieszkodliwianiem odpadów zawierających azbest".

Szczegółowe informacje dotyczace zasad udzielania dotacji oraz składania wnioskw można uzyskać w Wydziale Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Bieruniu, ul. św, Kingi 1, pok. 225 oraz pod numerem telefonu (32) 226 91 64 oraz na stronie internetowej http://www.powiatbl.pl/azbest.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij