2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Urząd Miasta wydał nowy kalendarz

2010-12-23

Urząd Miasta Lędziny wydał ścienny kalendarz na przyszły rok. To już trzecia edycja lędzińskiego kalendarza miejskiego tym razem nosi tytuł  „Lędzińskie pejzaże".

 

 

 

 

 

 

Karty tegorocznej publikacji przedstawiają nowe cybergrafie autorstwa Ryszarda Czernowa, artysty fotografika od wielu lat twórczo związanego z Lędzinami.

W przekształconych przez autora fotograficznych kadrach znajdujemy pejzaże i obiekty mniej lub lepiej znane, ale wszystkie ukazane w intrygujący swą niezwykłością sposób.

 

Kalendarz jest dostępny dla wszystkich mieszkańców w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej w cenie 25 zł.

 

Kalendarz wydano nakładem 500 egz.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij