2017-10-18
Zakończono weryfikację oddanych głosów na poszczególne zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. Znane są już wyniki głosowania.
2017-10-18
17 Października Gmina Lędziny wraz z Radnymi zorganizowała akcję pn."Poduszka dla Maluszka". W ramach akcji wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci z Miejskiego żłobka otrzymały od Pani Burmistrz poduszki do spania i przytulania.
2017-10-05
W środę, 4 października w przedszkolu znajdującym się w SP2 odbyło się głośne czytanie przedszkolakom, w którym udział wzięły: Burmistrz Miasta Lędziny Krystyna Wróbel oraz Poseł na Sejm Ewa Kołodziej.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2017-08-22
SPRAWDŹ KORZYŚCI Z POWOŁANIA ZWIĄZKU METROPOLITALNEGO
2017-10-05
Pragniemy poinformować właścicieli nieruchomości i mieszkańców Miasta Lędziny, że została zakończona procedura zmiany nazwy ulicy Lucjana Szenwalda.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-09-28
Nocna i Świąteczna opieka zdrowotna bez zmian od 1 października w MZOZ Lędziny
Drodzy Mieszkańcy informujemy, iż nocna i świąteczna opieka zdrowotna udzielana jest w Przychodni Specjalistycznej MZOZ Lędziny przy ul. Pokoju 17, od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 do 8:00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy, nr tel (32) 326 62 53, (32) 326 73 74

Uroczysta inauguracja sezonu sportowego

2011-05-11

5 maja na kompleksie boisk na osiedlu „Ziemowit" przy Powiatowym Zespole Szkół w Lędzinach uroczyście rozpoczęto sezon sportowy.

Młodzież szkolną oraz licznie zgromadzonych gości serdecznie powitała dyrektor PZS Ewa Matusik. Następnie wystąpił Janusz Abramowicz dyrektor Wydziału Turystyki i Sportu w Urzędzie Marszałkowskim. Poinformował, że lędziński kompleks jest już 103 kolejnym w województwie śląskim. Wręczył kilka piłek dyrektor Matusik wraz z gratulacjami, a następnie pogratulował staroście bieruńsko-lędzińskiemu Bernardowi Bednarzowi tak wspaniałego obiektu. Starosta Bednorz pochwalił się, że jest to drugi kompleks tego typu w powiecie, pierwszy funkcjonuje już przy bojszowskim gimnazjum, a niebawem otwarty zostanie kolejny, przy Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu.

 

Rozgrywki sportowe na boisku Orlika rozpoczął mecz piłki piłki nożnej rozegrany pomiędzy reprezentacjami klas mundurowych PZS. Zwyciężyła drużyna klasy policyjnej, pokonując zespół klasy ochrony przeciwpożarowej w stosunku 3:2.

Zwycięzcy otrzymali puchar, który wręczył dyrektor Abramowicz, następnie wszyscy oficjalni goście złożyli drużynie gratulacje.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij