2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Uroczysta inauguracja sezonu sportowego

2011-05-11

5 maja na kompleksie boisk na osiedlu „Ziemowit" przy Powiatowym Zespole Szkół w Lędzinach uroczyście rozpoczęto sezon sportowy.

Młodzież szkolną oraz licznie zgromadzonych gości serdecznie powitała dyrektor PZS Ewa Matusik. Następnie wystąpił Janusz Abramowicz dyrektor Wydziału Turystyki i Sportu w Urzędzie Marszałkowskim. Poinformował, że lędziński kompleks jest już 103 kolejnym w województwie śląskim. Wręczył kilka piłek dyrektor Matusik wraz z gratulacjami, a następnie pogratulował staroście bieruńsko-lędzińskiemu Bernardowi Bednarzowi tak wspaniałego obiektu. Starosta Bednorz pochwalił się, że jest to drugi kompleks tego typu w powiecie, pierwszy funkcjonuje już przy bojszowskim gimnazjum, a niebawem otwarty zostanie kolejny, przy Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu.

 

Rozgrywki sportowe na boisku Orlika rozpoczął mecz piłki piłki nożnej rozegrany pomiędzy reprezentacjami klas mundurowych PZS. Zwyciężyła drużyna klasy policyjnej, pokonując zespół klasy ochrony przeciwpożarowej w stosunku 3:2.

Zwycięzcy otrzymali puchar, który wręczył dyrektor Abramowicz, następnie wszyscy oficjalni goście złożyli drużynie gratulacje.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij