2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Udane zebranie

2009-05-12

Niedawno odbyło się wiosenne zebranie członków Lędzińskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin.

Na zebraniu pojawił się prezes Będzińskiej Federacji Przedsiębiorczych, Marek Bromboszcz. Ustalono formy współpracy pomiędzy stowarzyszeniami na rok 2009, w tym organizację Dnia Dziecka. Omówiono udział LSNRONiIR w dorocznych igrzyskach osób niepełnosprawnych i powiatowym biwaku żeglarskim, zaplanowano wycieczki integracyjne do Krakowa (16 maja) i Lichenia (12-13 września).
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij