2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Uczniowie z wizytą w Urzędzie Miasta

2014-05-21

W poniedziałek 19 maja grupa uczniów z lędzińskiej „Jedynki” pod opieką nauczycielki  Bożeny Smudy odwiedziła Urząd Miasta.

Przewodniczką była mama jednej z uczennic Iwona Dworak. Oprowadziła małych gości po najważniejszych miejscach magistratu i opowiedziała o pracy urzędników. Mali mieszkańcy bardzo interesowali się pracą urzędu i chętnie zadawali pytania. Jedną z atrakcji podczas wizyty była możliwość odwiedzenia pokoju Pana Burmistrza i zrobienie sobie zdjęcia w jego fotelu. Dzieci zwiedziły również salę konferencyjną, Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami, Salę ślubów, Wydział Ewidencji Ludności oraz salę posiedzeń Rady Miasta. Dużo radości sprawiły uczniom miejskie upominki. Na zakończenie wizyty wykonano wspólną pamiątkową fotografię.

 

urzd049.jpg
urzd048.jpg
urzd056.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij