2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Uczniowie SP nr 3 z wizytą w Urzędzie Miasta

2012-04-25

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Lędzinach w dniu 22.12.2011 roku odwiedzili lędziński Urząd Miasta. Zaproszono dzieci, których prace plastyczne zostały zamieszczone w kalendarzu na rok 2012 wydanym przez miejski Ratusz.

Przy słodkim poczęstunku odbyło się  spotkanie z Burmistrzem Miasta – p. Wiesławem Stambrowskim.  Każde dziecko miało możliwość opowiedzieć o swoim rysunku i skąd czerpało inspirację przy jego tworzeniu. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone upominkami.

 

Z naszej szkoły wyróżnieni zostali uczniowie: Martyna Kirszniok – klasa I c, Marysia Ścierska – klasa II a i Karolina Urbańczyk – klasa II b.

 

Na koniec zostało wykonane zdjęcie pamiątkowe. Całe przyjęcie przebiegło w przyjemnej atmosferze.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij