• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Tytani przedsiębiorczości 2023 – nagrody wręczone

20 listopada 2023

17 listopada 2023 r. w Domu Kultury „Sokolnia” w Imielinie po raz drugi wręczono Nagrody Starosty Bieruńsko – Lędzińskiego w dziedzinie przedsiębiorczości Tytan.

Laureaci otrzymali statuetki Tytana. Podczas wydarzenia wyświetlono także prezentacje nagrodzonych oraz wyróżnionych firm. Nagrodzonym i wyróżnionym firmom z Lędzin specjalne podziękowania i listy gratulacyjne wręczyła Krystyna Wróbel Burmistrz Miasta Lędziny oraz reprezentujący Państwową Straż Pożarną w Tychach mł. bryg. Tomasz Kostyra.

Uroczystość zakończył koncert Grzegorza Kapołki wraz z zespołem.

fot. Powiat Bieruńsko - Lędziński (https://www.powiatbl.pl/aktualnosci/index/Nagrody-Tytana-trafily-do-rak-powiatowych-przedsiebiorcow/idn:684)

 

Za 2023 rok statuetki i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach otrzymali:

  • Admirał Sp. z o.o. z Lędzin - za kultywowanie tradycji lokalnego rzemiosła,
  • Mawit s.c. J.B. Dyjas z Imielina - za wdrażanie i wprowadzanie na rynek lokalny nowoczesnych produktów, technologii i innowacyjnych rozwiązań,
  • Okręgowa spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu - za wybitne osiągnięcia gospodarcze i społeczne.

 

W kategorii Tytan Tradycji przyznana została jedynie nagroda główna. W kategorii Tytan Innowacyjności wyróżnienia przypadły imielińskiemu DT-TECH Sp. z o.o. i lędzińskiej firmie FS Projekt Sp. z o.o. Wyróżnienia w kategorii Tytan Sukcesu trafiły do Centrum Usługowo-Handlowego Budownictwa Rampa w Imielinie i New Art Grzegorz Nowak w Bieruniu.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov