2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Turniej skatowy w Centrum

2009-10-16

11 października br. w ośrodku „Centrum" odbył się III turniej z cyklu Grand Prix O/Tychy o puchar burmistrza Wiesława Stambrowskiego, którego organizatorem był zarząd Skat Klubu OSP Lędziny.

W turnieju brało udział 87 skacistek i skacistów. I miejsce zdobył Marian Jarosz (KWK Pokój Ruda Śląska), a w czołowej ósemce znaleźli się : Wiktor Noras (Wola), Emil Zielonka (Tęcza Tychy), Teofil Norek (Multi Form II), Jerzy Grygiel (Grobla Ćwiklice), Stanisław Skrzypulec (Maxi Chełm Śl.), Leszek Dąbrowski (Skat Klub OSP Ledziny) i Czesław Piekorz (Unia Bieruń Stary).

W rywalizacji kobiet najlepszą okazała się Lidia Segeth (OSP Lędziny)

Burmistrz Miasta trzem najlepszym zawodnikom wręczył puchary, pozostali zaś otrzymali nagrody rzeczowe. 11 listopada w klubie Tęcza Tychy odbędzie się ostatni już turniej skatowy z tego cyklu.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij