2016-05-02
Trwa kolejna edycja budżetu obywatelskiego Lędzin. Aktualnie odbywa się weryfikacja wniosków złożonych przez mieszkańców. Na błędnie wypisane wnioski nanoszone są korekty.
2016-05-17
Jest już nowy, czerwcowy numer miesięcznika "BiL - Lędziny Teraz". Zapraszamy do lektury.
2016-07-02
Basen na ośrodku "Zalew" jest już otwarty. Korzystać z niego można w godzinach - 10.00-18.00.
2016-07-02
Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty atrakcji wakacyjnych organizowanych w Lędzinach.
2016-07-19
W dniach 16-21 lipca lędzińska Ochotniczas Straż Pożarna organizuje obóz strażacki na terenie Lędzin i okolic. Biorą w nich udział również goście z FFW Mitterteich w Niemczech.
2016-07-22
Z okazji Święta Policji, wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom służb mundurowych, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia osobistej i zawodowej pomyślności. Burmistrz Miasta Lędziny Krystyna Wróbel oraz Przewodnicząca Rady Miasta Elżbieta Ostrowska wraz z Radnymi.
2016-07-20
Nasze miasto pięknieje z dnia na dzień. Na lędzińskich skwerach zagospodarowano przestrzeń, wykonano prace porządkowe i ogrodnicze, a także nasadzono nową roślinność. Oto jak teraz prezentują się Lędziny:
2016-07-22
20 lipca do Lędzin przybyli pielgrzymi z różnych krajów. Trwają lokalne obchody Światowych Dni Młodzieży.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Turniej piłkarski

2014-03-18

14 marca na hali sportowej „CENTRUM”, odbył się  TURNIEJ PIŁKARSKI, w którym uczestniczyli przedszkolacy, z obu lędzińskich przedszkoli . Celem imprezy było : zainteresowanie dzieci piłką nożną, a także podniesienie ogólnej sprawności fizycznej, zachęcenie do aktywnego uczestnictwa w grach i zabawach sportowych, oraz zdrowej rywalizacji. Organizatorem imprezy był Pan Krzysztof Berger ze szkółki piłkarskiej „KSB” Lędziny.

Turniej rozpoczął się o godz. 9.00 rozgrzewką, podczas której dzieci uczestniczyły w zabawach bieżnych, następnie zostało wyodrębnionych kilka zespołów, które pod czujnym okiem trenerów „KSB”, rozegrały między sobą mecze. W meczach nie liczyły się wyniki, lecz dobra zabawa, czego dowodem był uśmiech na wszystkich twarzach, niezależnie od wyniku.

Po krótkiej przerwie, mali piłkarze wzięli udział w wyścigach rzędów, w których oczywiście dominowały ćwiczenia z piłką. Na zakończenie trenerzy zaprosili dzieci na treningi szkółki piłkarskiej i jak na turniej przystało, wręczyli uczestnikom pamiątkowe medale.

Dzieci mimo zmęczenia, wróciły do przedszkola zadowolone i już pytają o kolejny TURNIEJ.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij