2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Trwa remont siedziby "Kontrastu"

2009-09-14

Urządzanie nowej siedziby Klubu Plastyka Kontrast na parterze budynku przy ul. Kol. Piast, gdzie mieści się też grupa lędzińska mniejszości niemieckiej  członkowie  klubu rozpoczęli w połowie sierpnia.

Wyremontowano i adaptowano już dwie mniejsze izby, jedną z głównie na klubowe spotkania, zebrania itp., a drugą na cotygodniowe otwarte warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, które planuje się wznowić pod koniec września. Obecnie trwa generalny remont największej izby, gdzie zostanie urządzona pracownia malarstwa sztalugowego oraz przedpokoju i wc.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij