2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2018-01-05
W Biuletynie Zamówień Publicznych oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostały opublikowane następujące ogłoszenia o zamówieniu pn.: Roboty budowlane zawiązane z realizacją zadania pn.: „Budowa przedszkola”, Modernizacja budynków komunalnych przy ul. Pokoju 106 – utworzenie mieszkań socjalnych – I etap, Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta w Lędzinach
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-12-29

Trial samochodów terenowych w Lędzinach

2010-10-27

Nie lada atrakcję mieli kibice rajdów samochodowych. W sobotę 23 października br. W Lędzinach na wzgórzu Wopienka odbyła się piąta jesienna runda międzynarodowych zawodów samochodów terenowych z cyklu Silesian Puchar w trialu samochodowym.

Zmagania kierowców podzielone były na 2 etapy. W zawodach uczestniczyło 40 dwuosobowych off - roadowych załóg z Polski, Czech i Słowacji. Pojazdy biorące udział w trialu były podzielone na trzy klasy w zależności od stopnia modyfikacji. Dominowali Czesi: w klasie M wygrał Libor Obzina przed Janem Borkiem z Polski i swym rodakiem Vitem Zbranskym, w klasie S - Petr Chudecek pokonał Polaków Grzegorza Tylawskiego i Radosława Chłopeckiego, natomiast w klasie 0 - Petr Dvorak wygrał polskimi zawodnikami Dawidem Chochołem i Marcinem Szypułą. W drugim etapie zawodów, który odbył się w niedzielę w niecce byłego kąpieliska Zalew puchar Burmistrza Miasta zdobył Dawid Chochół z Klubu Kojot w Dąbrowie Górniczej.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij