2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2018-01-05
W Biuletynie Zamówień Publicznych oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostały opublikowane następujące ogłoszenia o zamówieniu pn.: Roboty budowlane zawiązane z realizacją zadania pn.: „Budowa przedszkola”, Modernizacja budynków komunalnych przy ul. Pokoju 106 – utworzenie mieszkań socjalnych – I etap, Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta w Lędzinach
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-12-29

Trening z GieKSikiem w MP-2

2016-06-22

W okresie trwania turnieju EURO 2016  przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Lędzinach odwiedzili przedstawiciele klubu sportowego  GKS Katowice. 

Celem wizyty było zachęcenie dzieci do podejmowania aktywności fizycznej i zarażenie ich pasją do gry w piłkę nożną.

 

Piłkarka Natalia Nosalik oraz maskotka klubowa GieKsik bawili się wspólnie z przedszkolakami i wykonywali z nimi ćwiczenia sprawnościowe. Nie zabrakło również prawdziwych rozgrywek futbolowych  i  treningu piłkarskiego.

 

Mali kibice otrzymali od gości upominki i klubowe gadżety, a przedszkole zdobyło tytuł Trójkolorowego Przedszkola.

1032.jpg
8723.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij