2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2017-12-17
Urząd Miasta w Lędzinach oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na Powitanie z Nowym Rokiem 2018. 31 grudnia o godzinie 23.30 do 00:30. Złóżmy sobie życzenia....
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Towarzystwo Kulturalne będzie nadal działać

2012-06-12

30 maja br. w restauracji Pinocy odbyło się walne zebranie sprawozdawcze Towarzystwa Kulturalnego im.Anielina Fabery, na którym podjęto uchwałę o reaktywacji stowarzyszenia.

Powołano nowy zarząd TK w następującym składzie - Ewa Matusik (dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół w Lędzinach) - przewodnicząca, Jerzy Mantaj - wiceprzewodniczący, Mirosław Leszczyk - sekretarz, Stanisław Brzeskot - skarbnik i Henryk Barcik - członek. Komisja rewizyjna pozostała w dotychczasowym składzie: Jan Kasprzyk - przewodniczący oraz Katarzyna Kałka i Anna Mickiewicz - członkowie.

4 czerwca br. odbyło się pierwsze posiedzenie zarządu, na którym przewodnicząca Ewa Matusik przedstawiła ramowy plan działania Towarzystwa, w tym zacieśnienie współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury i włączenie się w planowane przez lędziński PZS obchody - „2013 - Rok Anielina Fabery".

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij