2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Taneczna jesień w Centrum

2010-09-30

W sobotę 25 września w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym „Centrum" odbył się V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Taneczna Jesień - Lędziny 2010" zorganizowany przez Fundację Rozwoju Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki w Lędzinach i Szkołę Tańca Towarzyskiego „Wir" w Mysłowicach.

O puchar Burmistrza Miasta lędziny walczyło aż 114 par. Wśród medalistów znaleźli się lędzinianie Remigiusz Kula z Olą Dudek w kat. 12 - 13 lat w klasie „D" w kombinacji 8T (ośmiu tańców) oraz lędzinianka Wiktoria Kapała z Danielem Pietryjasem w kat. 14-15 lat „D".W kategorii powyżej 34 lat Marian i Janina Rosiek z Nowego Bierunia zdobyli puchar i złoty medal w klasie Start w stylu Latin - 4 i srebro w stylu Standard -4.

Kierownikiem turnieju była Marzena Lozinszek ze Szkoły Tańca „Wir" w Mysłowicach.

Laureatom turnieju nagrody wręczyli Henryk Barcik przewodniczący Rady Powiatu Bieruńsko - Ledzińskiego oraz kierownik Referatu Kultury UM Krzysztof Bednarczyk.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij