2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Szewczyk na podium

2009-09-07

Ostatnio 68-letni hołdunowianin Helmut Szewczyk był trzy razy czwarty na mecie wyścigów weteranów kolarstwa w kategorii wiekowej 60-70 lat, z czego nie do końca był zadowolony, bo miejsce tuż za podium budzi u każdego sportowca uczucie pewnego niedosytu.

W minioną niedzielę (30 września) nie krył już swojej radości, bo razem z Edwardem Jurzycą wywalczył II lokatę w jeżdzie parami na czas podczas ogólnopolskiego VI Wyścigu Dwójek Kolarskich im.Mariana Zużałka w miejscowości Gracze na Opolszczyźnie.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij