• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Święto Policji 2022

21 lipca 2022

20 lipca 2022r. odbyła się uroczysta zbiórka bieruńskich policjantów z okazji Święta Policji. W tym roku przypada 103. rocznica powstania Policji Państwowej. Uroczysta zbiórka odbyła się z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Dominika Łączyka. Święto Policji to przede wszystkim okazja do mianowania funkcjonariuszy na wyższe stopnie policyjne za ich codzienną, sumienną i ciężką służbę. 

Komendant KPP Bieruń w swoim wystąpieniu podkreślił wagę obchodzonego święta. Szef bieruńskich policjantów podziękował swoim podwładnym za trud, zaangażowanie, poświęcenie i wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych w działaniach na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców. Wśród zaproszonych gości obecna była Zastępca Burmistrza Miasta Lędziny - Anna Wiaderny, która otrzymała podziękowania za wieloletnią współpracę i przekazała na ręce Komendanta nakom. Dariusza Waligóry najlepsze życzenia z okazji obchodzonego święta.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov