2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Święto Edukacji Narodowej w naszym mieście

2016-10-16

14 października w całej Polsce obchodzone było Święto Edukacji Narodowej, zwane potocznie Dniem Nauczyciela. Również w Lędzinach dzień ten był uroczyście świętowany w poszczególnych placówkach oświatowych. W uroczystościach z tym związanych udział wzięła Burmistrz Miasta Lędziny Krystyna Wróbel. 

Poszczególne szkoły w Lędzinach organizowały huczne akademie, w trakcie których uczniowie mieli okazję wystąpić przed swoimi nauczycielami, złożyć im życzenia i podarować kwiaty. 

 

 

Burmistrz Krystyna Wróbel przybyła rano na obchody Dnia Nauczyciela w Szkole Podstawowej nr 3, w trakcie ktrych otrzymała od uczniów własnoręcznie wykonaną sowę. Warto przypomnieć, że Pani Burmistrz sama z wykształcenia jest nauczycielką.

 

 

Następnie wraz z Wiceprzewodniczącymi Rady Miasta oraz z Sekretarz Miasta i Naczelnik Wydziału Oświaty udział wzięła w uroczystych obchodach zorganizowanych przez Gimnazjum nr 1 w Sali Widowiskowo-Kinowej "Piast". 

 

 

W trakcie obu akademi Pani Burmistrz złożyła na ręce Pań Dyrektor kwiaty, a w swych przemówieniach podziękowała wszystkim nauczycielom za trud wkładany w edukację młodych lędzinian. 

 

 

Galerie zdjęć z obchodów Dnia Nauczyciela 

znajdują się w dziale FOTOGALERIE, 

w zakładce Z ŻYCIA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI:

Kliknij tutaj

 

p1080971.jpg
p1090106.jpg
p1080916.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij