2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2017-12-17
Urząd Miasta w Lędzinach oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na Powitanie z Nowym Rokiem 2018. 31 grudnia o godzinie 23.30 do 00:30. Złóżmy sobie życzenia....
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Sukces lędzinskiej grupy teatralnej w XIII Miedzynarodowym Przeglądzie Widowisk Bożonarodzeniowych w Radlinie

2010-01-11

Ogromnym sukcesem lędzińskiego zespołu ze Świetlicy Parafilanej przy parafii Chrystusa Króla w Hołdunowie zakończył się XIII Miedzynarodowy Przegląd Widowisk Bożonarodzeniowych w Radlinie "Radlińskie Betlejki".

Na 38 zespołów biorących udział w Przeglądzie lędziński zespół otrzymał  tytuł Grand Prix. Zespół "Pneuma" z Gimnajzum nr 2 oraz grupa ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lędzinach zdobyli II miejsca w swoich kategoriach.

Wspaniała choreografia i muzyka, dowcipne dialogi niewątpliwie zadecydowały o sukcesie hołdunowskich dzieci.

Widowisko jasełkowe przygotowały Siostry Służebniczki Najświętszej Marii Panny przy parafii Chrystusa Króla.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas Koncertu Laureatów 17 stycznia br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie.

Dzieci z Hołdunowa ze swoim przedstawieniem gościły również w parafii w Jedłowniku - dzielnicy Wodzisławia Śląskiego.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij