2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Sukces lędzińskiej drużyny

2012-07-31

W dniach 28 i 29 lipca po raz 6 w Lędzinach, na zaproszenie Klubu Szachowego „Górnik", była niemiecka drużyna Schach Klub Altrip.

W sobotę 28 lipca w Miejskim Ośrodku Kultury rozegrano towarzyski mecz pomiędzy KSz „Górnik" Lędziny a SK Altrip, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5-2. Mecze pomiędzy tymi drużynami rozgrywane są od 12 lat. Stan dotychczasowej rywalizacji jest również korzystny dla szachistów lędzińskich i wynosi 7-5.

 

W niedzielę 29 lipca w Ośrodku „Centrum" rozegrano VI Międzynarodowe Drużynowe Mistrzostwa Lędzin w szachach błyskawicznych o puchar Burmistrza Miasta (5 minut dla zawodnika na partię).        

        

W rywalizacji udział wzięło 9 drużyn. Zwyciężyła I drużyna KSz „Górnik" przed KS „Unia" Bieruń i UKS „Jedynka" Tychy.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij