2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2018-01-05
W Biuletynie Zamówień Publicznych oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostały opublikowane następujące ogłoszenia o zamówieniu pn.: Roboty budowlane zawiązane z realizacją zadania pn.: „Budowa przedszkola”, Modernizacja budynków komunalnych przy ul. Pokoju 106 – utworzenie mieszkań socjalnych – I etap, Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta w Lędzinach
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-12-29

Sukces lędzińskiego zespołu „Blue Band Blues”

2010-11-24
W związku z Jubileuszem 10 lecia swojej działalności dom kultury „Sokolnia" zorganizował 20.11.2010 „I Imielin Blues Festiwal"

Festiwal adresowany był do amatorskich zespołów jazzowych z całej polski. Po pierwszym etapie, w wyniku przesłuchania przesłanych przez zespoły nagrań, do finału zakwalifikowano 10 zespołów. Wśród finalistów oprócz zespołów z Poznania,  Bielska Białej, Częstochowy, znalazł się również zespół Miejskiego Ośrodka Kultury w Lędzinach Blue Band Blues. Zespół „Blue Band Blues" w składzie Ewa Ścierska, Piotr Musioł, Dawid Kiełbasa, Marcin Daczuk, Tobiasz Stolarczyk zdobył II miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zespołowi.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij