2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2017-12-17
Urząd Miasta w Lędzinach oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na Powitanie z Nowym Rokiem 2018. 31 grudnia o godzinie 23.30 do 00:30. Złóżmy sobie życzenia....
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Stowarzyszenie dziękuje za 1%

2012-11-14
W imieniu wszystkich członków i podopiecznych Lędzińskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin serdecznie dziękujemy za przekazanie nam 1% odpisu podatkowego za rok 2011.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że wybrali Państwo właśnie naszą organizację. Wszystkie otrzymane środki na cele statutowe przeznaczymy na przeprowadzenie leczniczej i społecznej rehabilitacji osób niepełnosprawnych zrzeszonych w stowarzyszeniu. Dziękujemy także za środki przekazane na cele szczegółowe: protezę ręki, protezę nogi i dziecięcy wózek inwalidzki . Cieszymy się, że doceniają Państwo to, co robimy jako organizacja pożytku publicznego.
Szczegółów możecie się Państwo również dowiedzieć z naszej strony internetowej (www.niepelnosprawni.org )

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij