2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-11-23
Zapraszamy Wszystkich Mieszkańców na Jarmark Bożonarodzeniowy 9 Grudnia na Placu Farskim
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Spotkanie z Konradem Małkiem

2009-03-19

Miejska Biblioteka Publiczna zainaugurowała 12 marca tegoroczny cykl czwartkowych spotkań z autorami książek dla dzieci.

W jej lędzińskiej centrali z uczniami klas młodszych SP 3 i oddzielnie SP 1, podobnie jak w lutym ubiegłego roku, rozmawiał Konrad Małek z Rudy Śląskiej, autor między innymi bajki pt."Podaj mi rękę, kwiatku", którą napisał dla swoich dwóch córek Magdy i Ani, ilustratorki tejże książki. Druga część bajki ukazała się w ubiegłym roku. Konrad Małek jest też autorem wierszy publikowanych między innymi w „Gościu Niedzielnym". Na zakończenie tych spotkań wszystkie dzieci otrzymały od autora pamiątkowe kartki z ilustracjami do wspomnianej bajki wraz z jego autografem.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij