2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Spotkanie z Józefem Kłykiem

2013-03-19

17 marca w sali widowiskowej „Piast" odbyła się projekcja filmu  pt. „Dwaj z Teksasu" połączona ze spotkaniem autorskim z reżyserem  Józefem Kłykiem.

Film nakręcony został w Bojszowach. Opowiada przygody Ślązaków, którzy na początku XX wieku znaleźli się na Dzikim Zachodzie. Po projekcji licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać ciekawych opowieści reżysera o realizacji swoich produkcji filmowych, o pobycie w Teksasie itp.

 

Spotkanie było również okazją do wręczenia nagród laureatom konkursu fotograficznego „Zima w obiektywie 2013", którego organizatorem był Miejski Ośrodek Kultury.

 

Spotkanie odbyło się w ramach „Projektu kino" realizowanego przez Stowarzyszenie Młodzi Aktywni oraz Miejski Ośrodek Kultury.

 

 

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij