2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Spotkanie otwarte w bieruńskiej "Jutrzence"

2013-10-01

25 października (piątek) o godz. 18.00 w kinoteatrze „Jutrzenka” w Bieruniu odbędzie się kolejne spotkanie otwarte organizowane przez Klub Tygodnika Powszechnego.

Prelekcję na temat „Franciszkańska koncepcja życia w zgodzie z naturą” wygłosi jeden z ojców franciszkanów reprezentujących Klasztor Zakonu Braci Mniejszych w Katowicach Panewnikach. Organizatorzy zapraszają na to spotkanie wszystkich chętnych, nie tylko mieszkańców powiatu bieruńsko-lędzińskiego, ale także okolicznych miejscowości.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij