2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Spotkanie opłatkowe seniorów

2014-12-16

Zbliżające się święta to czas dzielenia się opłatkiem i składania życzeń. 11 grudnia w sali lędzińskiej OSP odbyło się doroczne spotkanie opłatkowe członków klubu OSP i zaproszonych gości – burmistrz Krystyny Wróbel, wicestarosty Henryka Barcika, kapelana Klubu księdza Leona Loski, Zbigniewa Stangret – pierwszego prezesa klubu.

Po przywitaniu przez prezesa Józefa Broma uczczono pamięć zmarłych członków Klubu Seniora. Następnie goście złożyli lędzińskim seniorom sportu życzenia świąteczne i noworoczne. Potem  przyszedł czas na wzajemne życzenia, dzielenie się tradycyjnym opłatkiem oraz wspólne śpiewanie kolęd.

foto: M.Leszczyk

p1320188.jpg
p1320218.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij