2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Spotkanie integracyjne w lędzińskiej jedynce

2009-01-20
 

W sobotnie przedpołudnie, 17 stycznia, społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 zaprosiła do siebie około 60-osobową grupę członków i podopiecznych Lędzińskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin na dorocznym spotkaniu integracyjnym.

Goście obejrzeli jasełka w wykonaniu grupy uczniów Jedynki, przygotowanych pod kierunkiem siostry Karoliny (Haliny Ciemięgi), wysłuchali też kolęd i piosenek szkolnego zespołu „Viktoria” prowadzonego przez Piotra Musioła oraz dzieci z Przedszkola nr 1. Serdeczne podziękowania za miłą gościnę na ręce siostry Karoliny i koordynatorki działań ze strony szkoły, Ewy Kicińskiej, złożyła prezes LSNRONiIR, Krystyna Cuber., po czym wspólnie biesiadowano przy kawie i herbacie oraz kołoczach upieczonych i ofiarowanych przez nauczycielki zaangażowane w organizację spotkania, a także napojach i słodyczach przyniesionych przez gości.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij