• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Spotkanie integracyjne w lędzińskiej jedynce

2009-01-20
 

W sobotnie przedpołudnie, 17 stycznia, społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 zaprosiła do siebie około 60-osobową grupę członków i podopiecznych Lędzińskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin na dorocznym spotkaniu integracyjnym.

Goście obejrzeli jasełka w wykonaniu grupy uczniów Jedynki, przygotowanych pod kierunkiem siostry Karoliny (Haliny Ciemięgi), wysłuchali też kolęd i piosenek szkolnego zespołu „Viktoria” prowadzonego przez Piotra Musioła oraz dzieci z Przedszkola nr 1. Serdeczne podziękowania za miłą gościnę na ręce siostry Karoliny i koordynatorki działań ze strony szkoły, Ewy Kicińskiej, złożyła prezes LSNRONiIR, Krystyna Cuber., po czym wspólnie biesiadowano przy kawie i herbacie oraz kołoczach upieczonych i ofiarowanych przez nauczycielki zaangażowane w organizację spotkania, a także napojach i słodyczach przyniesionych przez gości.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov