2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

2014-03-03

Urząd Miasta Lędziny zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne, poświęcone możliwościom dofinansowania rozwoju firmy jeszcze w 2014 r. oraz w latach 2015 – 2020. Spotkanie odbędzie się 17 marca o godz. 10.00 w Sali audiowizualnej na Placu Farskim w Lędzinach.

 

Spotkanie będzie prowadzone przez eksperta Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Katowicach panią Iwonę Czaplikowską.

Spotkanie będzie miało formę prezentacji połączonej z sesją pytań i odpowiedzi.  Podczas spotkania poruszone zostaną między innymi następujące kwestie:

-        środki finansowe na rozwój firmy – dotacje i inne instrumenty (pożyczki, kredyty, gwarancje),

-        dofinansowanie tworzenia nowych miejsc pracy i podnoszenia kwalifikacji pracowników,

-        pomoc w nawiązaniu współpracy z zagranicznymi kontrahentami.

Dzięki temu i kolejnym spotkaniom zdobędą Państwo aktualne, rzeczowe informacje przydatne w planowaniu rozwoju firmy.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Aby zgłosić udział w spotkaniu, prosimy o dokonanie rezerwacji telefonicznie: 32 2166 511 w. 151 lub mailowo fundusze@ledziny.pl, do 14.03.2014 r. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij