2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Spotkanie dla organizacji pozarządowych w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim

2016-11-24

30 listopada w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim odbędzie się spotkanie przedstawicieli podmiotów niepublicznych w związku z realizacją Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

W związku z realizacją Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach wspólnie z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, zaprasza przedstawicieli podmiotów niepublicznych z województwa śląskiego, na spotkanie z ekspertami z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, obejmujące swoim zakresem problematykę zasad rozliczania dotacji i sprawozdań z realizacji zadań publicznych dofinansowanych ze środków Programu FIO 2016.

 

 

Miejsce spotkania:       Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach
                                         ul. Jagiellońska 25,
                                         Sala Sejmu Śląskiego,

termin:                            30 listopada 2016 r.

czas trwania:                 godz. 10:00 - 13:00.

 

 

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 25 listopada 2016 r.

na adres e-mail: kuczynskab@katowice.uw.gov.pl

 

 

Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego:

Kliknij tutaj

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij