2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Spektakle w SP nr 1 promujące bezpieczeństwo na drogach jako szkolenie zorganizowane przez firmę Skanska

2016-05-16

13 maja 2016 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Karola Miarki odbyły się dwa spektakle edukacyjne poświęcone propagowaniu zasad bezpieczeństwa w ruchu ulicznym oraz w pobliżu prowadzonych robót drogowych.

Aktorzy zagościli w szkole na zaproszenie dyrektora szkoły - Pani Teresy Samulak i firmy SKANSKA, która to sponsorowała występ aktorów z Krakowa.

 

Firma SKANSKA prowadzi w pobliżu szkoły prace związane z przebudową odcinka ulicy Ignacego Paderewskiego. Celem inicjatywy było uwrażliwienie dzieci na zagrożenia drogowe. 

Uczniowie dzięki spektaklom dowiedzieli się o ważnych sprawach związanych z bezpieczeństwem.

Na zakończenie każdy uczeń otrzymał w prezencie opaskę odblaskową.

 

560ii.jpg
362iii.jpg
iv.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij