2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Spartakiada na polanie Hamerla

2012-10-11

Na terenie ośrodka szkoleniowo-hodowlanego „Trutowisko-Murcki", malowniczo usytuowanego na polanie Hamerla w lesie murckowskim, odbyła się II Spartakiada Młodzieżowych Grup Pożarniczych, zorganizowana przez Zarząd Powiatowy ZOSP z siedzibą w Lędzinach i Państwową Strażą Pożarną w Tychach.

Uczestniczyło w niej około 70 osób, w tym 10-osobowe drużyny młodzieżowe reprezentujące jednostki OSP z Lędzin, Bojszów Nowych, Bojszów Starych, Chełmu Śląskiego, Międzyrzecza i Czarnuchowic.
Najpierw brygadier Piotra Szojda i st. sztabowy Mariusz Szafron z Państwowej Straży Pożarnej w Tychach przeprowadzili szkolenie w zakresie obsługi gaśnic proszkowych, rozkładania namiotu, łączności, itp., a potem odbyły się konkurencje sprawnościowe: biegi przełajowe, gra w dwa ognie.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij