2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Ślubowanie pierwszoklasistów Powiatowego Zespołu Szkół

2011-11-22

Wieczorem 18 listopada br. odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych Powiatowego Zespołu Szkół w Lędzinach. Uroczystość miała miejsce w niezwykłej scenerii przy świetle lamp oraz pochodni.

Uczestniczyli w niej rodzice pierwszoklasistów, nauczyciele lędzińskiego PZS i zaproszeni oficjalni goście: wicestarosta powiatu bieruńsko - lędzińskiego Henryk Barcik, wiceburmistrz Marek Bania, mjr Arkadiusz Bartnik z WKU w Tychach, komendant powiatowy policji Mariusz Dziadek, starszy sekcyjny Tomasz Kostyra z PSP w Tychach i Krystyna Czajowska, dyrektor Ośrodka Edukacji w Bieruniu.

 

Po odegraniu hymnu państwowego wszyscy pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie dyrektor szkoły i wicestarosta wręczyli symbolicznie chusty z herbem powiatu bieruńsko - ledzińskiego dowódcom klas mundurowych, ufundowane przez starostwo powiatowe wszystkim pierwszoklasistom.

 

Na zakończenie odbyła się defilada klas mundurowych, a potem wszyscy udali się do auli szkolnej na okolicznościowy poczęstunek.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij