2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Śląskie Śpiewanie w sali widowiskowo - kinowej "Piast"

2011-03-31

Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach jako jeden ze współorganizatorów zaprasza wszystkich mieszkańców- miłośników śpiewu, gwary i Śląska na Eliminacje Rejonowe „ Śląskie Śpiewanie" 2011., które odbędą się 15 kwietnia 2011 r. w sali widowiskowo- kinowej „Piast" od godziny 14.00 do 18.00

W tym roku Miejski Ośrodek Kultury w Lędzinach będą reprezentowali najmłodsi mieszkańcy miasta- zespół „ Smyki", prowadzony przez pana Franciszka Moskwę.

Do przeglądu zgłosił się też zespół „ Moderato" z Gimnazjum nr 2 w Lędzinach, oraz zespół wokalny „Synkopa"ze Szkoły Podstawowa nr 3 im.J.Ch. Ruberga.

Za wszystkich biorących udział w Przeglądzie „ Śląskie Śpiewanie" trzymamy kciuki.

 

Na bieżąco będziemy informowali Państwa o „ dalszych losach" lędzińskich zespołów.

Harmonogram przeglądu znajdą Państwo na stronach:http://www.mokledziny.pl/, oraz www.zespolslask.pl

 

Ponadto informujemy, że Koncert Galowy XVIII Regionalnego Przeglądu Pieśni „ Śląskie Śpiewanie" im. prof. Adolfa Dygacza będzie miał miejsce w Koszęcinie w siedzibie zespołu „ Śląsk" (ul. Zamkowa 4) 4 czerwca 2011 - sobota, godz. 12.00- 18.00.

Koncert Galowy Zespołu Pieśni i Tańca „ Śląsk" o godzinie 18.00

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij