2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Śląskie śpiewanie

2009-05-12
24 kwietnia (piątek), odbyły się w sali Piast rejonowe eliminacje do XVI Przeglądu Piosenki Dziecięcej „Śląskie Śpiewanie" im. prof. Adolfa Dygacza.

Podczas eliminacji wystąpiło aż 455 młodych artystów z różnych przedziałów wiekowych i kategorii muzycznych. Spośród 22 podmiotów artystycznych jury pod przewodnictwem prof. Janiny Dygacz zakwalifikowało aż siedem do konkursu finałowego, który odbędzie się w Piekarach Śląskich. W finale zobaczymy solistów - tyszanka Ewa Okoń (opiekun Aleksandra Krzemień), mysłowiczanka Adrianna Muzyk (opiekun Ewelina Muzyk-Dzieża) i lędzinianin Szymon Ferdyniok (opiekun Franciszek Moskwa), zespoły pieśni i tańca „Tyszanie" przy MDK nr 1 w Tychach, „Czułowianie" przy Przedszkolu nr 20 i SP nr 6 w Tychach, „Pioskowianie"przy SP nr 10 w Piasku oraz młodzieżowa grupa wokalna „Lędzinianie" (opiekun Franciszek Moskwa).

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij