2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Śląski Festyn Służb Mundurowych

2015-08-17

Śląska Grupa Wojewódzka Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA w Katowicach zaprasza na Śląski Festyn Służb Mundurowych, który odbędzie się 5 września 2015r. w Górnośląskim Parku Etnograficznym – Skansenie – w Chorzowie.

W programie przewidziano: pokazy działania Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskich, wojska, służb ratowniczych, Izby Celnej, ITD, Służby Więziennej i oraz innych służb, formacji organizacji działających na rzecz bezpieczeństwa obywateli. W trakcie festynu odbywać się będą pokazy sprawnościowe funkcjonariuszy służb mundurowych i żołnierzy. Dostępne będą nieodpłatnie zjeżdżalnie oraz plac zabaw. Swoją wiedzę najmłodsi uczestnicy festynu będą mogli sprawdzić w licznych konkursach. Będzie to też doskonała okazja do spotkania się z maskotką śląskiej Policji. W strefie rysunkowej uczestnicy otrzymają kolorowankę promującą bezpieczeństwo. Wstęp wolny.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij