2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Rozstrzygnięto konkurs na e-kartkę

2010-03-01
W grudniu ubiegłego roku ogłosiliśmy konkurs na e-kartkę.  Napłynęło kilkanaście zdjęć, które oglądać można w galerii mieszkańców. W dniu 01 marca 2010r. jury w składzie: Marzanna Fabian, Barbara Berger, Alicja Zaręba zadecydowało o następującym podziale nagród:

I miejsca postanowiono nie przyznawać, II miejsce zdobyły  Lidia Loska za zdjęcie „Wszystkie drogi prowadzą na Klimont" oraz Katarzyna Biolik za zdjęcie „Zimowy wschód słońca". III miejsce otrzymał Grzegorz Kruczek za zdjęcie „Klimont w podczerwieni" oraz Grzegorz Handy za zdjęcie „Lędzińskie Lasy". Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe, a ich fotografie zostaną umieszczone na stronie „e - kartka".

 

Nagrodzone zdjęcia można oglądać w galerii mieszkańców oraz na stronie e-kartka.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

 

 

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij