2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2018-01-05
W Biuletynie Zamówień Publicznych oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostały opublikowane następujące ogłoszenia o zamówieniu pn.: Roboty budowlane zawiązane z realizacją zadania pn.: „Budowa przedszkola”, Modernizacja budynków komunalnych przy ul. Pokoju 106 – utworzenie mieszkań socjalnych – I etap, Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta w Lędzinach
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-12-29

Rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu Plastycznego pt.: "Wiosna w Lędzinach".

2016-07-26

Informujemy, że nastąpiło rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu Plastycznego pt. "Wiosna w Lędzinach".

Oto wyniki:

 

Kategoria wiekowa 3,4 latki:
I miejsce Magdalena Musioł
II miejsce Wiktoria Schoen
III miejsce Julia BizewskaKategoria wiekowa 5,6 latki:
I miejsce Julia Iglar
II miejsce Aleksandra Palka
III miejsce Paweł Zok


Wyróżnienia:
Michał Juda
Igor Żupa
Maja HudyW dniu 24.05.2016r. odbyła się uroczysta gala rozdania nagród konkursu plastycznego, na której dzieci z grupy "Tupiące Zajączki" śpiewały i tańczyły do piosenki "Moje miasto Lędziny" oraz "Słoneczne Promyki", Antek Ścierski i Julia Orocz recytowali wiersze Moniki Bednorz, została również przedstawiona prezentacja multimedialna Lędziny najciekawsze miejsca oraz Lędziny w oczach dzieci. 

1662.jpg
1033.jpg
2384.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij