2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Rozpoczęły się wakacyjne zajęcia hipoterapeutyczne

2012-07-26

3 lipca oficjalnie został oddany do użytku maneż do zajęć hipoterapeutycznych usytuowany za budynkiem Powiatowego Centrum Społeczno - Gospodarczego przy ul. Lędzińskiej 24. W zajęciach uczestniczą dzieci i młodzież z Lędzińskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin jak również stowarzyszeń z Chełma Śląskiego i Imielinia.

W otwarciu uczestniczył wicestarosta Henryk Barcik oraz naczelnik Wydziału Rozwoju, Funduszy Europejskich i Inwestycji Starostwa Powiatowego.

W przyszłości maneż zostanie częściowo zadaszony, aby można było prowadzić zajęcia w czasie deszczu, a dla osób oczekujących na zajęcia zainstalowane będą ławki.

Zajęcia od dwóch lat prowadzą hipoterapeuci i fizjoterapeuci Katarzyna i Marcin Gomułka z Mysłowic.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij