2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Remont Przedszkola Nr 2 w Lędzinach

2010-07-07

Trwają prace budowlane związane z rozbudową i modernizacją budynku Miejskiego Przedszkola nr 2 przy ul. Hołdunowskiej. W chwili obecnej trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu.

Budynek będzie w całości dostępny dla osób niepełnosprawnych. Od strony północno - wschodniej dobudowano nowy segment, dzięki któremu budynek zyskał dwie klatki schodowe, salę ćwiczeń, szatnie oraz sale dla dzieci. Piwnice zostały przebudowane i adaptowane pod nowoczesną kuchnię z jadalnią oraz pralnie, szwalnie, magazyny, kotłownie.

 

Na parterze i piętrze budynku będą mieściły się sale zajęć z sanitariatami oraz pomieszczenia biurowe. Na uwagę zasługuje elewacja, która nabierze kolorowego, wyróżniającego się wyglądu powodując, że stanie się rozpoznawalnym punktem w okolicy.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij