2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Rajd samochodowy na Zalewie

2011-11-15

13 listopada na terenie ośrodka Zalew odbyły się otwarte zawody samochodowe pod nazwą „Szkoleniowa Jazda Samochodem Lędziny", których organizatorem był Automobil Ziemi Tyskiej.

W zawodach rywalizowały 23 pary zawodników (kierowca i pilot). Dyrektorem zawodów był Tomasz Kraczla, przewodniczącym trzyosobowej komisji sędziowskiej Ireneusz Miklaszewski. Zwycięskie pary to Marek Bugajski i Robert Drożdż, Jacek Kosielski i Michał Rzeszótko, Łukasz Rogol i Marcin Folek, Witold Biłek z żoną Katarzyną oraz Rafał Dudek i Piotr Kokoszka. Małżeństwo Katarzyna i Witold Biłkowie wygrali kwalifikację generalną rajdu.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij