2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Przy dźwiękach greckich melodii

2010-05-11

6 maja 2010r. dziewięć czterosoobowych drużyn szkolnych, rywalizowało w Powiatowym Konkursie Mitologicznym w Szkole Podstawowej nr 1, zorganizowanym przez bibliotekarkę Lucynę Matyja, Barbarę Kowalską, Monikę Szostek i Annę Skop.

Zmaganiom uczniów towarzyszyły dźwięki nastrojowej greckiej muzyki. Zwyciężyła reprezentacja szkoły gospodarza, w składzie : Alicja Mol, Paulina Iwan, Marcel Borowski i Katarzyna Stachoń. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody, które zostały wręczone przez dyrektor SP 1 Teresę Samulak oraz jurorki, Katarzynę Warcaba pracownika katedry filologii klasycznej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Izabelę Rozmysłowską bibliotekarkę G 1 Lędziny i Agnieszke Czerniak, plastyczke z MOK Lędziny.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij