2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Przerwy w dostawie wody

2012-02-15

Urząd Miasta Lędziny informuje, że w wyniku zamrożenia przyłączy wody u części odbiorców nastąpiła przerwa w jej dostawie.

W związku z powyższym celem zminimalizowania utrudnień podjęto decyzję o dostarczeniu wody tylko i wyłącznie przeznaczonej do celów socjalnych  mieszkańcom niektórych posesji usytuowanych przy ulicach:

Lipcowej, Polnej, Wyspiańskiego, Pokoju, Ławeckiej, Lędzińskiej i Karłowicza.

W powyższych miejscach w godz. od 13.00 do 17.00 będzie podstawiony wóz pożarniczy będący w wyposażeniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Lędzinach.

Dla ulicy Hołdunowskiej, Lewandowskiej, Waryńskiego, Reja, Pokoju, i Jemiołowej wodę dostarczać będzie RPGWiK w Tychach

UWAGA!

Woda służy tylko i wyłącznie do celów socjalnych

Prosimy mieszkańców, którzy czytają tę informację, o przekazanie jej osobom którzy nie mają możliwości korzystania z internetu.

 

Telefony kontaktowe:

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji - (32) 227 40 31

Ochotnicza Straż Pożarna - (32) 216 62 57

 

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij