2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Program Rodzina 500 PLUS - informacje

2016-06-22

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lędzinach informuje, że na dzień dzisiejszy rozpatrywane są wnioski złożone po 20 kwietnia 2016 roku.

W przypadku osób, które wniosek złożyły przed 20 kwietnia i do dnia dzisiejszego nie zostały powiadomione o możliwości odbioru decyzji, bądź żaden pracownik nie kontaktował się z wnioskodawcą, organ oczekuje na niezbędne dokumenty, które jest zobligowany pozyskać samodzielnie z innych organów np.: ZUS lub Naczelnika Urzędu Skarbowego. Po otrzymaniu tych dokumentów niezwłocznie powiadomi wnioskodawcę o możliwości odbioru decyzji.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij