2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Program badań radiologicznych w kierunku wczesnego wykrywania schorzeń płuc

2009-07-06

Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej w Lędzinach oraz  Przychodnia Specjalistyczna przy ul. Pokoju 17 w okresie od 1 lipca do 15 grudnia 2009 będzie realizować program promocji zdrowia pn.„Program badań radiologicznych w kierunku wczesnego wykrywania schorzeń płuc"

Celem badań radiologicznych, wykonywanych w ramach programu, jest wykrycie chorób płuc wśród mieszkańców Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego.
Program adresowany jest do mieszkańców Lędzin oraz pozostałych gmin Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego w wieku od 18 roku życia.
Badania wykonywane są bezpłatnie w Przychodni Specjalistycznej przy ul. Pokoju 17. Wszelkich informacji dotyczących realizacji badań można uzyskać pod numerami telefonów: 326-62-53 lub 326-73-74.
Program promocji zdrowia jest finansowany przez Powiat Bieruńsko-Lędziński.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij