2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Prelekcja i zebranie członków Lędzińskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin

2011-11-22

Listopadowe zebranie członków Lędzińskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin zostało poprzedzone spotkaniem z fizjoterapeutą Jackiem Tuzem ze Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Rehabilitacji „Rehavita" na temat „Profilaktyka zespołów bólowych kręgosłupa".

Po prelekcji odbyło się zebranie, które w dużej mierze poświęcono sprawom organizacyjnym, w tym przygotowaniom do grudniowego spotkania mikołajkowego w restauracji Pinocy. Prezes Krystyna Cuber poinformowała zebranych, że dzięki odpowiedniej i szeroko zakrojonej promocji ponad 900 osób dokonało 1 procentowego odpisu od podatku na rzecz stowarzyszenia co dało łącznie ponad 24 tys. złotych wpływów na konto.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij