2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Powiatowe Zawody Modeli Szybowców

2014-06-25

W dniu 21.06.2014 r na terenie lotniska modelarskiego w Lędzinach odbyły się XVI Powiatowe zawody modeli szybowców klasy- rzutki, F1-A1/2, F1-A1 oraz modeli szybowców zdalnie sterowanych Rc- klasa „Open”. W zawodach brała udział młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu Bieruńsko – Lędzińskiego. Zgodnie z regulaminem rozegrano po dwie konkurencje w każdej kategorii w których brało udział 19 zawodników, startowały 27 modeli.

 

          

Szkoły Podstawowe

W kategorii rzutki:

Sandra Szmist SP nr 3 Lędziny

Jakub Jaromin  SP nr 3 Lędziny

Jakub Komandera SP nr 3 Lędziny

Jan Szczygieł SP Imielin

Mariusz Misterek SP nr3 Lędziny

Bartłomiej Szczygieł  SP Imielin

Szymon Musioł Przedszkole nr 2 Lędziny

   Szybowce F1-A1/2

1. Bartłomiej Szczygieł  SP Imielin

2. Jan Szczygieł SP Imielin

3. Sandra Szmist  SP nr 3 Lędziny

4. Kamila Borkowska  SP nr3 Lędziny

5. Natalia Tomala  SP nr 3 Lędziny

Szkoły Gimnazjalne

Szybowce F1-A1/2

1. Weronika Komandera Gimnazjum Imielin

2. Dawid Tomala Gimnazjum Imielin

3. Daniel Jędrzejczak Gimnazjum Bojszowy

Szybowce F1-A1

1. Daniel Jędrzejczak Gimnazjum Bojszowy

2. Weronika Komandera Gimnazjum Imielin

3. Sandra Szmist  SP nr 3 Lędziny

4.Kamila Borkowska SP nr 3 Lędziny

5. Dawid Tomala Gimnazjum Imielin

Kategoria Open

1. Daniel Jędrzejczak Modelarnia Bojszowy

2. Janusz Musik Modelarnia powiatowa Lędziny

3. Edmund Chrobok  Modelarnia Bojszowy

Drużynowo w klasie szkół: Podstawowych zwyciężyła szkoła Podstawowa nr 3 Lędziny

Gimnazjalnych zwyciężyło Gimnazjum Imielin

Zawody prowadzili i oceniali:

Sędzia główny Marek Lizak

Sędzia pomocniczy Jerzy Uzdrzychowski, Szymon Gapa                                       

Sędzia startowy Edmund Chrobok

Kierownik zawodów Janusz Musik

Nad całością zawodów czuwał: Prezes ZP LOK - Franciszek Musioł

Po zakończonych zawodach zwycięscy otrzymali Puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe które zostały ufundowane przez Powiat Bieruńsko- Lędziński. . Dekoracji dokonał Vice starosta powiatu Bieruńsko- Lędzińskiego pan Henryk Barcik , prezes ZP LOK Franciszek Musioł, Przedstawiciel KWK „Ziemowit” Jerzy Uzdrzychowski.

dsc_0124.jpg
imag1109.jpg
imag1100.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij